אודות כנרת רוזנבלום

אפריל 2016

שלום,

קוראים לי כנרת, ואני מכורה לפוטנציאלים; לפוטנציאל של מנהלים להשיג הישגים יוצאי דופן ולהשפיע על הארגון ועל האנשים שעושים אותו; לפוטנציאל של חברה להתקדם בתנופה לעבר הגשמת מטרותיה תוך צמיחה מתמדת; לפוטנציאל של עובדים ללמוד ולהשתפר, כשההתפתחות שלהם עצמם מזינה את החברה שבה הם עובדים.

בתוך שגרת העבודה קיימות עבור הארגון, מנהליו ועובדיו אפשרויות של יצירתיות, יעילות, הנעה והנאה, התפתחות, צמיחה והצלחה. ושמחה, גם שמחה.

לשמחתי, זאת בדיוק העבודה שלי: לעזור למנהלים ולארגונים לממש את הפוטנציאל שלהם.

 

רגע, נעשה את זה מסודר:

 

שמי כנרת רוזנבלום ואני יועצת ארגונית וסופרת. אני חיה ועובדת בתל אביב יפו, נשואה ואמא.

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה ושני בסוציולוגיה (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל אביב. התחלתי את דרכי הייעוצית בבית הספר לפיתוח מנהיגות בצה"ל, שם ייעצתי למפקדים בכירים, הובלתי את תהליך פיתוח המנהיגות במערך המילואים והנחיתי סדנאות מנהיגות ופיתוח צוות.

 

אני ביי רוני כנעני
צילום: רוני כנעני

 

לאחר ארבע שנים מרתקות הקמתי את משרד הייעוץ שלי, במקביל לעבודה כיועצת בכירה בחברות ייעוץ מובילות. מאז עבדתי עם שלל ארגונים, מחברות היי טק ועד חברות תקשורת, מייזום נדל"ן ועד פיננסיים, מארגונים קמעונאיים לארגונים יצרניים, מחברות סטארט אפ ועד חברות ציבוריות. בין לקוחותיי נמנים סופרפארם, סלקום, אלווריון, אוסם, קוקה קולה, משרד הבריאות, ויזה כאל, האוניברסיטה הפתוחה, כלמוביל ואחרים.

בנוסף התמחיתי בליווי יזמים משלב הרעיון, דרך ההקמה ועד למימוש, ובייעוץ לחברות שליבת עיסוקן היא יצירה ופיתוח, כמו גופי תקשורת, חברות תוכן, דיגיטל, משרדי יחסי ציבור ומשרדי פרסום, כשתמיד ציר העבודה הוא ייעוץ אישי למנהלים כמנוף לפיתוח ארגוני. בשנים האחרונות אני גם מלווה בכירים בתהליכי שינוי קריירה.

במקביל אני כותבת ספרים ("סיפור אהבות", כתר, 2012) ומאמרים בעיתונים שונים בארץ ובעולם, לפעמים גם מתראיינת ונותנת הרצאות בפורומים שונים. הקמתי את האתר "פריזאית" שהפך בהדרגה ממדריך לעיר היפה בעולם למגזין לעניינים מעניינים, ובאביב 2016 את "רווחים", הבלוג המקצועי שלי, אודות ייעוץ ארגוני, פיתוח מנהיגות, עבודה ומלאכת החיים. מוזמנות ומוזמנים להרשם לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים (כאן למטה משמאל, ב"רווח נקי"), ולהשמיע קול (ממש פה למטה). תגובות לפוסטים, שאלות מקצועיות, הרצאות או תהליכי ייעוץ יתקבלו בברכה.